قوانین بانه بیز:
پروسه ی سفارش در بانه بیز
1- مشتری از طریق سایت یا تماس با فروشگاه اقدام به ثیت سفارش مینماید
2 - از طرف فروشگاه برای تایید و تکمیل مراحل سفارش با مشتری تماس گرفته خواهد شد .
3 - در سفارش لوازم صوتی تصویری/ کولر گازی /ماشین لباسشویی و یا لوازم خانگی حجیم ابتدا مبلغ پیک به مقصد مورد نظر به خریدار اعلام خواهد شد .
4 - خریدار مبلغ پیک رابه یکی از شماره حسابهای فروشگاه ویا از طریق پرداخت انلاین پرداخت مینماید .
5 - سفارش توسط فروشگاه به ادرس خریدار ارسال خواهد شد وپس از تحویل و تست در محل طبق فاکتور تسویه حساب انجام میگیرد.
6 - - در صورتی که خریدار بدون داشتن اطلاعات لازم از کالای خریداری شده و به اشتباه کالا را برگشت بزند هزینه حمل و نقل به وی عودت داده نخواهد شد.
7 - در صورتی که فرد خریدار آدرس اشتباه داده باشد و یا پیک را زیاد منتظر گذاشته باشد پیک مختار است با هماهنگی فروشگاه کالا را برگشت زده و هزینه ارسال عودت داده نخواهد شد.
8 - در صورتی که کالای سفارش داده شده مطابق با درخواست خریدار نبود امکان برگشت زدن سفارش وتعویض وجود دارد و فروشگاه ملزم می باشد کالای مطابق با مشخصات ارائه شده به خریدار را دراختیار وی قرار دهد.
9 - در روش پستی در صورتی که کالای دریافتی از پست 48 ساعت بعد دریافت ،کامل توسط خریدار تست شود و دارای عیبی باشد تعویض میگردد ولی بعد ان این کاربا هزینه انجام می شود.
6- در روش ارسال با پیک کالا بصورت کامل باید توسط پیک تست وسپس مبلغ کالا به پیک پرداخت شود تا بلافاصله در صورت ایراد کالا توسط همان پیک برگشت و با هزینه فروشگاه تعویض انجام شود در غیر این صورت هزینه برگشت و تعوض برعهده خریدار خواهد بود.